InlineAcademy.pl

Instruktorzy

Agata Stanisławska

Jazda na rolkach towarzyszyła mi przez cały okres dzieciństwa. Jednak prawdziwy powrót do tego sportu nastąpił 4 lata temu. To instruktorzy Inline Academy "zarazili" mnie rolkarstwem, nauczyli wszystkiego co dziś ja mogę przekazywać dalej. Rolki to dla mnie sposób na odreagowanie stresu, spędzanie wolnego czasu czy poznanie nowych miejsc na całym świecie.

Marlen Stephan

Sport to moja pasja i praca jednocześnie. Od 20 lat jestem nauczycielem wychowania fizycznego i próbuję jazdą na rolkach „zarażać” innych, bo od samego początku włączyłam rolki w lekcje WF oraz w zajęcia pozalekcyjne. Jazda na rolkach to mój styl życia sposób na odreagowanie stresu, wyrażenie siebie, dbanie o kondycję fizyczną, przełamywanie lęków i barier oraz rewelacyjny sposób na poznanie nowych, ciekawych, pozytywnie zakręconych jak ja osób, z którymi połączy mnie rolkowa przygoda na lata. To coś z czego się nie wyrasta.

Irenka Kusa

Jeżdżę na rolkach od 7-ego roku życia, a uczę w Inline Academy od 2015r. Zwykle uczę grupę dziecięcą, ale praca z osobami dorosłymi nie jest mi obca. Moją ulubioną dyscypliną jest freestyle slalom, która kształtuje wytrwałość i kreatywność. Rolki są ze mną od zawsze, nie zamieniłabym ich na nic innego.

Aleksandra Marek

Sport i rekreacja ruchowa to moje życie, radość i pasja. Wcześniej instruktor fitness a od kilku lat również szczęśliwa posiadaczka legitymacji instruktora jazdy na rolkach :) Jeżdżę na rolkach od ponad 10 lat, począwszy od jazdy rekreacyjnej poprzez fitness, podstawy slalomu, jazdy szybkiej i freeride. Rolki są dla mnie wspaniałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Zapraszam do wspólnej nauki jazdy na rolkach.

Piotr Maćkowiak

Od kilku lat rolki są nieodłączną częścią mojego życia, a "zaraziłem" tą pasją już mojego syna i przyjaciół, których grono systematycznie się powiększa. Fenomenem tego sportu są bowiem fantastyczni ludzie, których mam przyjemność spotykać na swej rolkarskiej drodze. Pozytywne "zakręcenie" i uśmiech na ich twarzach pozwalają ładować akumulatory dobrą energią i stawiać czoła szarej codzienności. Moje ulubione hasło: "BREAK the BORDERS".

Dariusz Kowalik

Rolki są moją pasją od ponad 15 lat - szczególnie Freestyle Slalom ale również Freeride. Rolkarstwo to dla mnie fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu, poznawanie nowych ciekawych ludzi, nieustającą satysfakcję z nauki nowych tricków i technik jazdy oraz przyjemność z uczenia rolkarstwa innych. Nie ma nic cenniejszego, niż widok tego "błysku w oku " i uśmiechu, kiedy komuś udaje się opanować jakiś nowy element rolkarstwa. Specjalizuję się w nauce podstaw jazdy, nauce dzieci oraz jazdy freestyle slalom. Zapraszam wszystkich do wspólnej nauki podstaw jazdy na rolkach oraz bardziej zaawansowanych slalomowych tricków.

Kamil Motyka

Rolki są dla mnie częścią nóg, o której zapomniała ewolucja. Na szczęście pojawili się dobrzy ludzie którym udało się to naprawić i dzięki nim od 2008 roku pomagam innym nauczyć się poruszania na tych magicznych 8 kółkach. Na co dzień jeżdżę freestyle slalom, choć zdarza mi się też czasem przejechać maraton albo ścigać tyłem.

Piotr Ratajczyk

Rolki dla mnie to super Zabawa i Frajda. Mój ulubiony styl jazdy to slalom na kubkach, który ćwiczę z uporem maniaka. Dość często jeżdżę na rolkach fitnesowo, gdyż twierdzę że rolki to fajny sposób na odreagowanie codziennego stresu i super przygotowanie do jazdy na nartach. Jest jeszcze jeden aspekt jazdy na rolkach który warto podkreślić -poznaję dużo fajny ludzi. Na co dzień zajmuję zarządzaniem nie duża firmą.

Paweł Komosa

Jeżdżę na rolkach od 1997 roku. Uprawiam głównie styl aggresive ale slalom i speed nie są mi obce. Na codzień pracuje w sklepie sportowym i rolki są moim całym życiem.